Filtruj

Kolor

Kolor

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 27,00 zł - 128,00 zł

Kolor torby

Kolor torby

Produkt

Produkt

Okazja

Okazja

Edukacyjne

Zależy Ci na prawidłowym rozwoju swojego dziecka? Jeżeli tak, to postaw na akcesoria edukacyjne z nadrukiem z oferty sklepu Darkstory i spraw, że Twoja pociecha szybko nauczy się nowych rzeczy w prosty i przyjemny sposób. Zapoznaj się z asortymentem sklepu i wybierz nowoczesne gadżety edukacyjne z nadrukiem, które sprawią frajdę najmłodszym.

Edukacyjne

Aktywne filtry

Akcesoria edukacyjne z nadrukiem – zadbaj o prawidłowy rozwój dziecka

Niezależnie od tego, w jakim wieku jest Twoja pociecha, zawsze jest odpowiedni czas na naukę i pomoc w prawidłowym rozwoju. Jak to zrobić, aby dziecko nie zniechęciło się do ciągłych ćwiczeń pamięci? Od dawna wiadomo, że najlepsza nauka płynie przez zabawę. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się przyjazne akcesoria edukacyjne z nadrukiem, z którymi Twój maluch będzie się budzić i spać. Nasz zespół przygotował specjalne napisy i obrazki, które rozwiną mózg każdego dziecka. W ofercie znajdziesz takie gadżety edukacyjne z nadrukiem jak m.in. kubeczki, poduszeczki, koszulki, torby i wiele więcej. Wszystkie produkty z napisami są bardzo miękkie i nie posiadają żadnych ostrych krawędzi, co podnosi bezpieczeństwo użytku.

Gadżety edukacyjne z nadrukiem dla dzieci – nauka matematyki i języków w przyjaznej formie

Zdarzyło Ci się kiedyś, że Twoje dziecko poprosiło Cię o pomoc w zadaniu domowym, a po chwili skończyło się na nerwach i niekiedy płaczu? Nie każdy przecież stworzony jest do nauczania, dlatego, zamiast sprawiać sobie wzajemnie przykrość, wybierz akcesoria z nadrukiem edukacyjne, z którymi Twój maluch szybciej zapamięta równania matematyczne czy podstawowe zwroty w innych językach. Nasza bogata oferta zawiera takie motywy edukacyjne jak m.in. tabliczka mnożenia, alfabet, good morning, guten tag, buenos dias i wiele więcej. Wszystkie gadżety edukacyjne z nadrukiem wykonywane są dodatkowo ze spersonalizowanym imieniem dziecka, dzięki czemu Twoja pociecha chętniej będzie się uczyć każdego dnia nowych rzeczy.

Edukacyjne akcesoria z nadrukiem – nie tylko dla dzieci

Kategoria edukacyjne akcesoria z nadrukiem przeznaczona jest nie tylko dla najmłodszych bo przecież człowiek uczy się przez całe życie, prawda? Na naszej stronie znajdziesz również gadżety dla nauczycieli ze śmiesznymi napisami. Torby, kubeczki czy poduszki to świetny pomysł na prezent na dzień nauczyciela i nie tylko. Wśród motywów znajdują się takie nadruki jak m.in. „Bombowy nauczyciel“, „Best Teacher Ever“, „Najlepszy nauczyciel matematyki“, “Bo przerwa jest dla nauczyciela”, „Jeszcze zrobię z was ludzi!”, „Dzisiaj nie pytam” i wiele więcej. Być może akcesoria edukacyjne z nadrukiem nie nauczą Twojego nauczyciela niczego nowego, ale na pewno zapadną w jego pamięci na długo i umilą każdy kolejny dzień w szkole. 

Zapraszamy również do sprawdzenia kategorii prezenty na dzień nauczyciela, w której znajdziesz pełną gamę produktów, które świetnie sprawdzą się jako podarunek dla każdego wychowawcy.