Filtruj

Kolor

Kolor

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 29,00 zł - 60,00 zł

Produkt

Produkt

Wieczór panieński

Ślub zbliża się wielkimi krokami, a Tobie zostały ostatnie chwile wolności? A może jesteś organizatorką/organizatorem wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego? Niezależnie od tego, po której stronie jesteś, akcesoria na wieczór panieński i kawalerski z nadrukiem to gadżety, które muszą towarzyszyć Ci w ten wyjątkowy czas. Sprawdź, jakie produkty przygotowaliśmy.

Wieczór panieński

Aktywne filtry

Gadżety na wieczór panieński i kawalerski z nadrukiem – nieodłączny element imprezy

Czy wyobrażasz sobie wieczór panieński lub kawalerski bez specjalnych akcesoriów z nadrukiem, które podkreślą wyjątkowość tego czasu? My też nie! Gadżety na wieczór panieński i kawalerski to świetna propozycja na imprezę, dzięki czemu zarówno przyszła Pani Młoda, jak i Pan Młody zapamiętają ten dzień (a raczej wieczór i noc) na zawsze. Ciąży na Tobie organizacja zabawy? Nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź ofertę Darkstory, w której znajdziesz m.in.:

- koszulki na wieczór panieński z nadrukiem dla niej,

- koszulki na wieczór kawalerski z nadrukiem dla niego.

Oferowane gadżety wieczór panieński i kawalerski cechują się dużą wygodą użytku oraz wytrzymałością. Wysokiej jakości materiały (bawełna) oraz nadruk DTG wpływają na długą żywotność i odporność na zdzieranie się napisu na długie lata.

Akcesoria na wieczór panieński i kawalerski – sprawdź nasze motywy

Do imprez typu wieczór panieński czy kawalerski trzeba podchodzić z dystansem. Dlatego też przygotowaliśmy śmieszne motywy, które rozbawią każdego i pokażą, że całe zamieszanie ze ślubem wcale nie jest takie straszne! Jakie więc nadruki znajdziesz na stronie? W asortymencie znajdują się koszulki na wieczór panieński i kawalerski w takie motywy jak m.in. „GAME OVER wychodzę za mąż”, „koniec wolności’, „UWAGA! Wieczór kawalerski”, „ostatni dzień picia”, „ochrona kawalera”, „Team Pani Młodej” i wiele więcej. Oferujemy również w pełni spersonalizowane prezenty na wieczór panieński i kawalerski napisz do nas, co chciałbyś, aby znalazło się na koszulce i ciesz się z niepowtarzalnego gadżetu!