Filtruj

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 27,00 zł - 33,00 zł

Kubki edukacyjne

Kubki edukacyjne z nadrukiem to akcesoria, w których Twoja pociecha z chęcią wypije ulubiony napój, a dodatkowo będzie przy tym poznawać nowe rzeczy. Sprawdź naszą wyjątkową kolekcję edukacyjnych kubków i wspomóż rozwój dziecka zapraszamy!

Kubki edukacyjne

Aktywne filtry

Kubki edukacyjne z nadrukiem – akcesoria wspierające rozwój

Oferowane w naszym sklepie kubki edukacyjne powstały przede wszystkim z myślą o uatrakcyjnieniu pociechom picia ulubionych napojów, a także o wsparciu prawidłowego rozwoju. W jaki sposób? Umieszczone na kubkach nadruki mają za zadanie nie tylko ładnie się prezentować, ale także uczyć nowych rzeczy. Jest to świetna forma nauki kubki edukacyjne z nadrukiem to tak naprawdę codzienna dawka wiedzy przy śniadaniu, obiedzie, podwieczorku czy kolacji. 

Edukacyjne kubki – miłe nadruki w formie nauki

W sprzedaży dostępne są różne kubki edukacyjne w wielu przyjaznych motywach. Zdajemy sobie sprawę, jak dużą rolę dla dzieci odgrywają różne kolory, dlatego też przygotowaliśmy wielokolorowe i miłe nadruki, które wpadną w oko każdej pociechy. Przytulny napis, który jednocześnie uczy przyjemne z pożytecznym! Oferujemy w pełni spersonalizowane kubki edukacyjne z nadrukiem, na których możemy umieścić dowolne imię. Sprawi to, że tym bardziej Twoje dziecko będzie chciało pić ze swojego ulubionego kubka i stale przyswajać rzeczy umieszczone na grafice. Na stronie dostępne są różne motywy, wśród których popularny jest m.in. alfabet oraz tabliczka mnożenia.

Kubki edukacyjne – wygodne oraz bezpieczne w użyciu

W naszej ofercie znajdziesz kubki edukacyjne, które powstały z myślą o wygodzie użytkowania, a także bezpieczeństwie, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twoje dziecko nie wyrządzi sobie krzywdy podczas picia np. ostrymi krawędziami. Kubeczki edukacyjne z nadrukiem są lekkie i posiadają duże uchwyty, które świetnie układają się w każdej rączce. Klasy naszym produktom dodają również nadruki wykonywane w bardzo trwałej metodzie sublimacyjnej. Dzięki niej każdy nadruk cechuje się dużą odpornością i zachowuje swoje najlepsze walory na długi czas. Edukacyjne kubki pakowane są w ładne pudełeczka i owinięte w folię bąbelkową, a także kartonik zabezpieczający je podczas transportowania. Rozwiązanie to gwarantuje, że każdy produkt trafi do Ciebie w stanie idealnym.


Szukasz innych prezentów dla swojego dziecka? Sprawdź również inne akcesoria w motywy edukacyjne, wśród których znajdziesz m.in. poduszki edukacyjne.