Filtruj

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 27,00 zł - 38,00 zł

Produkt

Produkt

Kubki na Dzień Nauczyciela

Zbliża się dzień nauczyciela, a Ty nie wiesz, co mógłbyś mu podarować? Twoi rówieśnicy z klasy również nie mają pomysłu? Sprawdź ofertę Darkstory i wybierz kubek na dzień nauczyciela, czyli prezent niebanalny, który spodoba się każdemu belfrowi. Zapoznaj się z asortymentem sklepu i spraw radość swojemu nauczycielowi wręczając mu niepowtarzalny podarunek.

Kubki na Dzień Nauczyciela

Aktywne filtry

Kubek dzień nauczyciela – prezent idealny

14 października to data, którą pamięta każdy uczeń to właśnie wtedy nauczyciele mają swoje święto. Zbliża się znów ten dzień, a Ty wciąż myślisz, co mógłbyś podarować swojemu mentorowi? Jeżeli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą kubków na dzień nauczyciela, które ucieszą każdego, nawet najbardziej niezdecydowanego profesora. Spersonalizowany napis i ciekawy motyw to recepta na udany prezent, który zapadnie w pamięci każdego nauczyciela. 

Kubek na dzień nauczyciela – dla smakoszy kawy i herbaty

Duża część nauczycieli to osoby, które nie rozstają się w ciągu dnia z kubkiem i kawą. Bez uzupełnienia energii nie można przecież przekazywać wiedzy, prawda? Jeżeli Twój belfer jest jednym z fanów kawy lub herbaty, podaruj mu kubek na dzień nauczyciela ze spersonalizowanym napisem! Nie przełoży się to najprawdopodobniej na lepsze oceny, ale pozytywnie wpłynie na humor Twojego opiekuna szkolnego. Kubki na dzień nauczyciela to produkty, które obok dzienników i długopisów staną się podstawowym wyposażeniem każdego belfra. 

Kubki na dzień nauczyciela z nadrukiem – szeroki wybór motywów

Kubek na dzień nauczyciela to produkt, który doczekał się wielu motywów i napisów, które trafią w gusta każdego. Wszystkie nadruki są wyrazem wdzięczności i podziwu za trud, który każdy nauczyciel wkłada w prawidłowy rozwój szkolnych podopiecznych. Na stronie sklepu znajdziesz kubki dzień nauczyciela ze spersonalizowanymi napisami imiennymi, motywami „najlepszy nauczyciel”, „dziękujemy za to, że…” i wiele więcej. Nie ma motywu, który spełnia Twoje oczekiwania? Napisz do nas lub zaprojektuj własny nadruk, a razem na pewno stworzymy coś niepowtarzalnego! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i w razie potrzeby kontaktu z nami.