Filtruj

Kolor

Kolor

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 127,00 zł - 135,00 zł

Produkt

Produkt

Bluzy reggae

Bluzy reggae to nie tylko zwykła odzież, którą można ubrać na chłodniejsze dni. To znacznie więcej. Bluza z nadrukiem reggae to przede wszystkim wyrażanie siebie, swoich poglądów i swojego unikalnego stylu. Z naszymi akcesoriami z pewnością wyróżnisz się na ulicy i pokażesz wszystkim, co Ci w duszy gra. Sprawdź naszą ofertę i wyraź siebie ze stylowymi bluzami reggae z nadrukiem zapraszamy!

Bluzy reggae

Aktywne filtry

Bluzy reggae – dla prawdziwego rastafarianina

Naturalne dredy, w słuchawkach muzyka reggae i kolorowy strój - to podobno charakterystyka prawdziwego wyznawcy Jah. Bluzy reggae, które znajdziecie w kolekcji Darkstory pasują do każdej sylwetki, a jednocześnie mogą pokazać na zewnątrz co Ci w duszy gra. Wiadomo przecież, że reggae ma się w sobie, natomiast dzięki naszej kolekcji reggae możesz mieć również na sobie.

Bluzy z nadrukiem reggae – różnorodność wzorów

Pacyfka, flaga reggae, cannabis, a to wszystko w barwach zielono żółto czerwonych. Są to bardzo ważne symbole dla rastafarian. Pacyfka jest znakiem pokoju, poprzez bluzę z takim nadrukiem możemy wyrazić swój stosunek do wszelkich konfliktów na świecie. Podobnie cannabis uważany jest za symbol mądrości. Natomiast barwy to nawiązanie do flagi Etiopii kraju, który jako jeden z niewielu oparł się dominacji kolonialnej. Noszenie takiej odzieży to dla nie jednego rasta ogromna duma. Dlatego też stworzyliśmy bluzy z nadrukami reggae, które motywem dopasują się do każdego miłośnika tej subkultury.

Bluzy reggae z nadrukiem – wysoka jakość produktów

Czego chcieć więcej od odzieży reggae? Ciepłe i stylowe bluzy z nadrukiem z wysokiej jakości materiałów - 80% bawełny i 20% poliestru, z dzianiny szorstkowanej od wewnątrz, dzięki której są przyjemne w noszeniu. Natomiast nadruk wykonywany folią FLEX i FLOCK sprawiają, że są trwalsze i wyraziste nawet po wielu praniach. Uniwersalny krój UNISEX sprawdzi się zarówno jako bluza reggae damska, jak i męska. Dodatkowo bluzy reggae z nadrukiem posiadają funkcjonalny kaptur i kieszeń w stylu kangur, w której można schować najpotrzebniejsze akcesoria. Ubiór zakończony jest elastycznymi ściągaczami przy rękawach oraz na dole bluzy, które zapewniają komfort noszenia.


A jeżeli bluza to dla Ciebie za mało polecamy w tym samym motywie koszulki reggae z nadrukiem.