Filtruj

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 27,00 zł - 28,00 zł

Produkt

Produkt

Kubki dla fanów yerbamate

Zalej jeszcze trzy razy! Jeżeli dobrze kojarzysz ten okrzyk, to zapewne wiesz, do czego się on odnosi. A gdzie można lepiej zalać napój jak nie w specjalnym kubku dla fanów Yerba Mate? I właśnie tego typu akcesoria znajdziesz w naszej wyjątkowej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem Darkstory sklep z charakterem.

Kubki dla fanów yerbamate

Aktywne filtry

Kubki dla fanów Yerba Mate – z miłości do Yerby

Yerba to magiczny napój, który od kilku lat na stałe zagościł w świadomości wielu ludzi. Pobudzający, o wielu smakach, możliwy do wielokrotnego zalania... To właśnie cechy rozpoznawcze Yerby. Jesteś miłośnikiem tego napoju? Jeżeli tak to świetnie wybrałeś na naszej stronie znajdziesz różne kubki Yerba Mate z nadrukiem, dzięki którym będziesz mógł rozkoszować się nieziemskim smakiem Yerby o każdej porze. Oferujemy bogaty wybór motywów, wśród których znajdują się m.in. Poyerbany/Poyerbana”, „Addicted to Yerba Mate”, „Keep Calm&Drink Yerba”, „Zawsze nayerbany” czy „I love Yerba”. Niezależnie od napisu, każdy kubek jest doskonałą formą pokazania innym tego, jak bardzo gustujesz w Yerbie. Kubki z nadrukiem Yerby możesz wziąć nie tylko dla siebie świetnie sprawdzą się również jako prezent dla przyjaciela czy członka rodziny. 

Kubek Yerba Mate z nadrukiem – czym się wyróżnia?

Kubek dla fanów Yerby powstał z połączenia wyjątkowej pasji, a także staranności. Pozwoliło to nam stworzyć produkty wyróżniające się lekkością, trwałością, a także niepowtarzalnym stylem. Nadruki zachwycają nie tylko wymyślnością i pięknym wyglądem, ale również wysoką odpornością na uszkodzenia. Wykonywane są za pomocą nowoczesnej techniki sublimacyjnej gwarantującej im długą żywotność i trwałość. Niewielka waga i duże uchwyty ułatwiają użytkowanie i nie obciążają dłoni nawet w przypadku pełnego nalania napoju. Dla zapewnienia bezpieczeństwa kubkom Yerba z nadrukiem podczas transportowania wszystkie produkty pakujemy w eleganckie pudełeczka oraz owijamy je w folię bąbelkową i kartonik, dzięki czemu odporne są na wstrząsy i upadki.

Jesteś poyerbany na 100%? Sprawdź nasze bluzy Yerba Mate oraz koszulki dla fanów Yerba Mate.