Filtruj

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 50,00 zł

Koszulki na Dzień Nauczyciela

Razem z klasą nie macie pomysłu, co moglibyście dać swojemu wychowawcy na Dzień Nauczyciela? To nie problem wystarczy zapoznać się z wyjątkową ofertą akcesoriów z nadrukiem w naszym sklepie. Nasz zespół przygotował stylowe i zabawne koszulki na Dzień Nauczyciela, które z pewnością spodobają się każdemu psorowi zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Koszulki na Dzień Nauczyciela

Aktywne filtry

Koszulki dla nauczyciela z nadrukiem – podarunek zapadający w pamięć

Każdy nauczyciel zasługuje na szacunek przez cały rok. Jest jednak jeden taki dzień w ciągu roku, w którym to każdy belfer może poczuć się wyjątkowo. Mowa tu oczywiście o Dniu Nauczyciela, który jest doskonałą okazją do tego, aby docenić starania wychowawców szkolnych, którzy wkładają mnóstwo serca po to, aby każdy z nas wyrósł na wykształconą osobę. Jak więc to zrobić? Najlepiej wybierając koszulki dla nauczyciela z nadrukiem, które sprawią wiele radości wychowawcy, który z pewnością nieraz przyjdzie na lekcje w stylowej i śmiesznej odzieży, która wyróżni go na tle kolegów z pracy. Dlaczego akurat koszulka Dzień Nauczyciela? Przede wszystkim ze względu na to, że to prezent ponadczasowy. Nawet jeżeli Wasze drogi się rozejdą za rok, dwa, trzy czy może później wręczając tego typu prezent, Twój nauczyciel z pewnością zapamięta Cię oraz Twoją klasę na zawsze.

Koszulka na Dzień Nauczyciela – wybierz motyw idealnie opisujący Twojego wychowawcę

Na swojej drodze spotkać możesz różnych nauczycieli jedni będą milsi, drudzy poważniejsi, a jeszcze inni okażą się matematykami (ślemy ukłon każdemu nauczycielowi matematyki!). Niezależnie od tego, jaki jest Twój belfer oraz jakiego przedmiotu uczy, w naszej ofercie znajdziesz różne koszulki dla nauczycieli. W ofercie znajdują się takie motywy jak m.in. serię „Extra nauczyciel”, „Dziś NIE PYTAM”, „Best Teacher Ever”, „Super Nauczyciel”, „Dziękujemy za…”, „Jeszcze zrobię z Was ludzi!” i mnóstwo innych ciekawych napisów ze śmiesznymi grafikami.

Koszulki z nadrukiem dla nauczycieli – cechy produktów

Podobnie jak inne akcesoria z naszego sklepu, tak i koszulki Dzień Nauczyciela z nadrukiem wykonujemy z należytą dbałością oraz pasją. Pozwala to stworzyć produkty z najwyższej półki zarówno od strony designu, jak i jakości. Wszystkie koszulki dla nauczyciela znakujemy za pomocą nowoczesnych technologii takich jak m.in. sublimacja, DTG czy folia FLEX i FLOCK. Dodatkowo stawiamy wyłącznie na trwałe materiały takie jak np. bawełna, która jest bardzo miła w dotyku, a także zapewnia odpowiednią rozciągliwość, co przekłada się na najwyższy komfort noszenia.

Sprawdź naszą pełną ofertę, w której znajdują się pozostałe prezenty na Dzień Nauczyciela, wśród których znajdują się m.in. nauczycielskie poduszki, kubki czy torby zapraszamy.