Filtruj

Cena

Cena

  • 24,00 zł - 25,00 zł

Kubki świąteczne

W te zimne dni nic nas tak nie rozgrzeje jak zimowa herbatka z imbirem i goździkami w naszym ulubionym świątecznym kubku. Pora już uzbroić się w świąteczny zestaw – ciepłe kapcie, świąteczna bluza z nadrukiem, świąteczny kubek a w telewizji Kevin sam w domu. Teraz każdy wieczór może wyglądać właśnie w taki sposób, więc przygotuj się na to wcześniej i skompletuj swój własny zimowy zestaw z naszymi produktami Darkstory

Kubki świąteczne

Aktywne filtry

Kubki świąteczne z nadrukiem –  różnorodność wyboru

Kubki świąteczne z nadrukiem, które znajdziesz w naszym sklepie DarkStory, aż ociekają świątecznym motywem. Znajdziesz na nich, chociażby słowa kultowej już świątecznej piosenki „All I want for Christmas is you”, bombki, choinki, oraz niezwykle uroczego renifera i elfa. Nadruki na naszych kubkach świątecznych są wykonane metodą sublimacyjną, dzięki temu nadruki są trwałe i nie ścierają się podczas użytkowania. Posłużą Ci nie tylko na ten zimowy sezon, ale na wiele, wiele innych.

Kubek świąteczny z nadrukiem oraz imieniem Twoim lub bliskiej Ci osoby

Kto nie ucieszyłby się z kubka ze świątecznym nadrukiem „All I want for Christmas is you” plus własnym imieniem? To idealna okazja, żeby za pomocą takie drobnego gestu, pokazać ukochanej osobie jak jest dla Ciebie ważna. Oczywiście taki prezent możesz dać również sobie. Jeżeli marzysz o świątecznym kubku z nadrukiem, który będzie jedynie Twój to śmiało, możesz na nim umieścić swoje imię. Nie martw się o to czy prezent dojdzie w całości, ponieważ pakujemy je starannie w folię pęcherzykową oraz dodatkowy kartonik, który niweluje ewentualne szkody. 


Kubki świąteczne to nie wszystko, co oferujemy w tym niepowtarzalnym klimacie. Jeżeli do tego prezentu chciałbyś dobrać coś jeszcze, to zerknij w inne akcesoria z motywem świątecznym.