Filtruj

Cena

Cena

  • 20,00 zł - 22,00 zł

Kolor torby

Kolor torby

Torby na Dzień Babci i Dziadka

Szukasz praktycznego prezentu na Dzień Babci i Dzień Dziadka? Pamiętaj, że podarunek dla takich osób nie może być banalny! W tej kategorii znajdziesz spersonalizowane torby dla babci i dziadka, które dzięki swoim napisom przypomną im w każdej chwili o swoim ukochanym wnuczku lub wnuczce. Sprawdź naszą ofertę i wybierz torbę, która przyda im się każdego dnia – sklep Darkstory.

Torby na Dzień Babci i Dziadka

Aktywne filtry

Bawełniana torba na Dzień Babci i Dzień Dziadka – prezent od najlepszych wnucząt

Wyjątkowe osoby takie jak babcia czy dziadek wymagają wyjątkowego traktowania. Oprócz codziennej dawki miłości warto czasem wręczyć coś od serca, co sprawi wiele radości ukochanym dziadkom, a zwłaszcza wyjątkowy dla nich dzień, czyli Dzień Babci i Dzień Dziadka. Ciekawym pomysłem na prezent są torby dla babci i dla dziadka z wyjątkowym nadrukiem, który odnosi się właśnie do nich. Spersonalizowany gadżet z pewnością sprawi uśmiech na ich twarzy każdego dnia, a także będzie im przypominać, jak bardzo są dla Ciebie ważni.

Torby Dzień Babci i Dziadka z nadrukiem – wyjątkowe motywy

Wybierając nasze torby dla babci i dziadka, zyskujesz gwarancję zadowolenia. Wszystko to dzięki naszym ponadczasowym i zabawnym napisom i grafikom, które z pewnością znajdą uznanie u Twoich kochanych dziadków. W ofercie znajdziesz stylowe torby w takich motywach jak m.in. „Żajebista babcia”, „Babcia ma zawsze rację”, „Super dziadek”, „Torba na zakupy dziadka”, „Kochany dziadek” (z wybranym imieniem), „Najlepsza babcia” (z imieniem) i wiele innych. Pełna personalizacja torby pozwala wręczyć wyjątkowy i niepowtarzalny gadżet, którego Twoi dziadkowie jeszcze nie mieli.

Torba na Dzień Dziadka i Babci – przydatna na co dzień

Bawełniana torba Dzień Babci i Dziadka z nadrukiem to nie tylko miły gadżet, który ma za zadanie rozweselić Twoich dziadków, ale również ułatwić im codzienne obowiązki. Każdy oferowany przez nas produkt jest przede wszystkim mięciutki, lekki i bardzo wytrzymały wszystko to za sprawą trwałej bawełny. Dzięki temu zarówno babcia, jak i dziadek będą mogli ją wziąć na codzienny spacer czy lżejsze zakupy bez obawy o przeciążenie rąk, czy barków. Do torby z nadrukiem na Dzień Dziadka i Babci będą mogli wrzucić wszystkie podręczne akcesoria bez obawy o to, że czegokolwiek zapomną z domu.

Do naszych stylowych toreb zawsze można dorzucić również inne prezenty na Dzień Babci i Dziadka z naszej oferty wśród nich znajdziesz m.in. praktyczne kubki na Dzień Babci i Dziadka czy poduszki na Dzień Babci i Dziadka. Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów sklep Darkstory.