Filtruj

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 27,00 zł - 28,00 zł

Kubki Dom z Papieru

Maska Salvadora Dalego, czerwony kaptur, a w tle słychać Bella Ciao. Jesteśmy przekonani, że na samą myśl o tych symbolach czujesz fascynację, jaka towarzyszy Ci za każdym razem, kiedy oglądasz swój ulubiony serial – Dom z Papieru. Dzięki nam, kubkom z nadrukiem Dom z Papieru z naszej oferty i odrobiny wyobraźni Twój każdy dzień może być tak intrygujący, jakbyś właśnie dzisiaj planował zrobić napad na hiszpańską Mennicę Narodową. Oczywiście nie zachęcamy, do żadnych napadów, ale do genialnych pomysłów przy kawie z naszego kubka z nadrukiem Dom z Papieru owszem.

Kubki Dom z Papieru

Aktywne filtry

Kubki z nadrukiem Dom z Papieru – idealny prezent dla fanów serialu

Który z fanów tego kultowego już serialu nie marzyłby o takim prezencie jak możliwość wypicia ulubionego napoju w kubku z nadrukiem z ulubionej serii Dom z Papieru? Kubki La Casa de Papel To idealny pomysł na prezent dla siebie, jak i dla bliskiej osoby. Z takim ekwipunkiem oglądanie kolejnych sezonów będzie jeszcze bardziej przyjemne, a nawet łatwiej będzie można wczuć się w ten klimat.

Kubki z nadrukiem Dom z Papieru – bogaty wybór wzorów

Profesor, Tokio, Rio, Denver a może Helsinki – który z tych bohaterów jest Twoim ulubionym? W naszej ofercie znajdziesz kubek z nadrukiem z każdym z nich. Oczywiście, jeżeli uwielbiasz ich wszystkich równie mocno, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zrobił ze swoich kubków własną grupę przestępczą. Jednak jeżeli chciałbyś skupić się na jednym kubku z nadrukiem Dom z Papieru, to możemy zaproponować Ci standardowe motywy takie jak maska Salvadora Dalego czy karabin.