Filtruj

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 34,00 zł - 35,00 zł

Kolor torby

Kolor torby

Torby na Dzień Ojca

Dzień Ojca to wyjątkowa okoliczność, która wymaga wyjątkowych środków. Zaskocz swojego tatę i podaruj mu wyjątkową torbę na Dzień Taty, którą będzie mógł pochwalić się kolegą z pracy i nie tylko. Sprawdź nasz asortyment i wybierz ponadczasowy gadżet, który wyrazi charakter Twojego taty w każdym miejscu i o każdej porze.

Torby na Dzień Ojca

Aktywne filtry

Torba na Dzień Ojca – praktyczny prezent

Kolejny Dzień Ojca, kolejny rok, w którym nie wiesz, co tak naprawdę przydałoby się Twojemu tacie? Znamy ten ból ojcowie najczęściej twierdzą, że wszystko już mają, nie potrzebują nic więcej. Dlatego też nic nie stoi na przeszkodzie, aby nieco zaskoczyć swojego rodzica i podarować mu coś, o czym nawet nie pomyślał. Czymś takim z pewnością jest torba dla taty, czyli spersonalizowany gadżet ze śmiesznym nadrukiem, który będzie mógł zabrać tak naprawdę wszędzie. Ten podręczny gadżet sprawdzi się zarówno podczas wyjścia na zakupy (no, chyba że to mama częściej wychodzi do sklepu), jak i na luźne wyjścia na piwo z kolegami czy do pracy. 

Torba dla taty – sprawdź nasze motywy

Nasze torby na Dzień Ojca wyróżniają się wytrzymałością (wykonane zostały z trwałej i mocnej bawełny), a także wyjątkowym stylem. Na każdym produkcie umieściliśmy mocne i wyraźne nadruki w różnych motywach, które znajdą uznanie w oczach każdego mężczyzny. W naszej ofercie znajdują się torby dla taty z takimi napisami i grafikami jak m.in. „torba na browary”, „najlepszy tata na świecie”, „super tata”, „siatka na browary”, „torba na narzędzia” czy „ojciec dyrektor”. Zachęcamy do stałego zaglądania do naszej oferty, w której z czasem będą pojawiać się kolejne produkty.

Do wyjątkowej torby polecamy dobrać również inne prezenty na Dzień Taty, wśród których znajdziesz m.in. kubki na Dzień Taty, koszulki na Dzień Ojca czy poduszki na Dzień Taty - zapraszamy i życzymy udanych zakupów sklep Darkstory.